درباره مجموعه تداوم آرامش

مجموعه تداوم آرامش با هدف ارائه با کیفیت ­ترین خدمات نگهـداری به برج­های مسـکونی لوکس در منطقه یک تهران، آغاز به کار نموده و تاکنون افتخار ارائه خدمات خود به بیش از 10 برج در این  منطقه را داشته است.
این مجموعه بر آن است تا ضمن بهره ­گیری از روش­های نوین نگهداری مبتنی­ بر دانش و تخصص همکاران خود، مسیری جدید را در صنعت نگهداری برج ها ایجاد نماید که در نتیجه آن، رضایت حداکثری ساکنین و هیات مدیره این برج­ها را توام با کاهش هزینه­ های نگهداری کسب نماید.

خدمات ویژه هیات مدیره

  1. ارائه سیستم جامع یکپارچه خدمات به ساکنین برج
  2.  دریافت و یکپارچه سازی اطلاعات زیر ساختی برج
  3.  ارائه خدمات تخصصی در زمینه بهره برداری در سیستم جامع شامل:
  • خدمات نت تاسیسات مکانیکال و برقی
  • خدمات نت فضای سبز و روف گاردن
  • خدمات نت آسانسور
  • خدمات نت سیستم اعلام و اطفا حریق

خدمات ویژه ساکنین برج

تعمیرات و بازسازی ابنیه و معماری داخل واحدها

ساکنین داخل واحدها می توانند به راحتی چند کلیک درخواست خود را در سامانه تیکت گذاری ثبت و منتظر دریافت خدمات ویژه متخصصین این حوزه باشند.

سامانه پرداخت شارژ

یکی دیگر از خدمات قابل ارائه در بستر سامانه جامع  آنلاین تداوم آرامش پرداخت شارژ ماهانه واحدها بر اساس توافق نامه مندرج در مجمع عمومی ساختمان به مدیریت برج می باشد.

درخواست تعمیرات تجهیزات و تاسیسات مکانیکال و برقی

تیم ارائه دهنده خدمات بهره برداری در برج ها آماده ارائه هر گونه سرویس تخصصی در این حوزه بر بستر آنلاین سامانه جامع خدمات  تداوم آرامش به واحدها می باشد.

آنچه که سازندگان ساختمان از ما انتظار دارند

گاهی روزهای پایانی پروژه ­های ساختمانی بسیار طولانی شده و انجام برخی از فعالیت­های باقی­مانده از سوی پیمانکاران و تیم پروژه، دیگر قابل انجام نمی­ باشد. وجود بازوی اجرایی مجرب و چندکاره به­ منظور تکمیل این فعالیت­ها و نهایتاً، ایجاد امکان تحویل واحد به مالکین آنها، موضوعی است که مورد توجه خاص سازندگان است.

انجام تست­های عملکردی در تمامی واحدها و سیستم­های تاسیساتی برج به ­منظور حصول اطمینان از صحت عملکرد آنها و در نتیجه، تحویل واحد به مشتری، خدمتی دیگر از این مجموعه به سازندگان می­باشد.

سازندگانی که به صورتی ویژه به برندسازی می­ اندیشند، ارائه خدمات گارانتی پس از تحویل واحد به مشتریان را مدنظر دارند و این موضوع اخیراً به شدت در فروش واحدهای برج­های لوکس تاثیر گذارده است. مجموعه تداوم آرامش با ارائه سیستم یکپارچه نگهداری از برج­های لوکس، این خواسته سازندگان برج­های لوکس را محقق ساخته و با انجام این مهم، دغدغه­ های احتمالی مشتریان از بروز مشکلات در آغاز بهره­ برداری از برج­های لوکس و هزینه ­های مترتب را به حداقل می ­رساند.