مطلب آزاد

تبلیغات

تبلیغات

طراحی ، اجرا و نگهداری فضای سبز

نگهداری از استخر

خدمات ویژه هتلینگ

خدمات نویننگهداری و تعمیرات تخصصی تاسیسات موتورخانه

خدمات عمومی مدیریت و آراستگی ساختمان

تعمیر و بازسازی ابنیه و تاسیسات

نگهداری و تعمیرات تخصصی تاسیسات موتورخانه


خدمات ما

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مرداد 98
۱۱:۲۴:۴۰ | پنجشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

هر ساله بر تعداد نمایشگاه های صنعت ساختمان در سرتاسر ایران، تجهیزات و مصالح ساختمانی و موضوعات مربوط به آن افزوده می شود. نمایشگاه های صنعت ساختمان فرصت مناسبی است برای کسانی که تازه به این صنعت رو آورده اند تا با عوامل مختلف و از صفر تا صد ساختمان سازی و نگهداری ساختمان آشنا شوند و نیز فرصت مناسبی است برای آن دسته از افرادی که سال هاست در این صنعت مشغول به فعالیت هستند تا از کسب و کار خود به نحو احسنت بهره برداری نمایند و با ایجاد ارتباط با سایر افراد یا صنایع و شناساندن حوزه فعالیت خود به آنها، به کسب و کار خود رونق بخشند.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های ساختمانی در سطح کشور و یکی از معتبرترین نمایشگاه‌ها در خاورمیانه است. این نمایشگاه با نام Iran Confair در سطح بین‌المللی و در ۴ روز توسط اتاق تعاون ایران در شهر تهران برگزار می‌شود. نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در نوزدهمین دوره برگزاری خود پذیرای شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی از کشورهای مختلف دنیا خواهد بود و رویدادی مهم برای فعالان و متخصصین حوزه ساختمان‌سازی به شمار می‌آید. این نمایشگاه ساختمانی در سطح بین‌المللی پذیرای مهندسین سازمان‌های نظام مهندسی کشور، انجمن انبوه‌سازان و شرکت‌های ساختمانی، جامعه مهندسین شهرساز، انجمن بتن ایران، مشاورین و معماران، صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران، شرکت‌های پیمانکاری، مهندسین عضو جامعه مهندسین مشاور ایران و … می‌باشد.

در همین راستا شرکت تداوم آرامش ، طبق برنامه ریزی های انجام شده در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران سالن 25F پذیرای شما عزیزان هستیم.

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان 98

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از تاریخ 6 مرداد تا 9 مرداد ماه 1398 برگزار می‌شود.

 

محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان 98

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

 

اطلاعات مجری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان:

  • نام: اتاق تعاون ایران
  • شماره تماس: 02122662845 - 02122662486
  • فکس: 02122662847