تبلیغات

تبلیغات

طراحی ، اجرا و نگهداری فضای سبز

نگهداری از استخر

خدمات ویژه هتلینگ

خدمات نویننگهداری و تعمیرات تخصصی تاسیسات موتورخانه

خدمات عمومی مدیریت و آراستگی ساختمان

تعمیر و بازسازی ابنیه و تاسیسات

نگهداری و تعمیرات تخصصی تاسیسات موتورخانه


خدمات ما

درباره ما

خدمات سیستم یکپارچه ارتباط با مشتریان شرکت تداوم آرامش
۰۰:۱۲:۰۱ | شنبه, ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM  (Customer Relationship Management)از اوایل دهه نود میلادی و با مفهوم ارتباط ویژه و مستقیم مجموعه­ های ارائه ­کننده محصول و خدمات با مشتریانشان، وارد حوزه مدیریت و بازاریابی شده و طی سال‌های اخیر، به یکی از دغدغه‌های کلیدی مدیران کسب و کارها تبدیل شده است.

رابطه با مشتری، وقتی بر یادگیری بنا می‌شود، چیزی شبیه این ماجراست:

     1- شما مشتری من هستید و من می‌کوشم به بهانه‌های مختلف شما را ترغیب کنم که با من حرف بزنید.

     2-سعی می‌کنم به خاطر بسپارم که به من چه گفتید.

    3-با این کار به تدریج، هوشمندی من در موردِ شما و نیازها و ترجیحات‌تان افزایش می‌یابد. کم­کم می‌توانم چیزهایی در مورد شما بدانم که رقیبان من  نمی‌دانند (یا به خوبی من نمی‌دانند).

    4-لازم نیست مدت زیادی بگذرد. به تدریج، من می‌توانم پیشنهادهایی به شما ارائه بدهم که شما هر چقدر هم پول بدهید، رقیبانم نمی‌توانند مشابه آنها را به شما پیشنهاد دهند؛ چون آنها شما را به خوبی من نمی‌شناسند. حتی اگر هم بتوانند و شما هم بخواهید به سراغ آنها بروید، مجبورید همه چیز را از اول برای آنها توضیح دهید: خواسته‌ها و نیازها و ترجیحاتتان را.

   5-این کار خود برای شما هزینه آفرین است؛ پس ترجیح می‌دهید با من بمانید. البته به شرطی که: هم‌چنان تلاش کنم تا مرا دوست داشته باشید و اعتماد شما را جلب کنم و مطمئن بمانید که پیوسته پیگیر منافع و ترجیحات شما هستم.

مدیریت و همکاران شرکت تداوم آرامش قصد دارند تا با ایجاد ساده ­ترین راهکار ارتباطی، صدای مشتریان را در قالب نیازمندی­هایشان در زمینه ­های مختلف، دریافت و ثبت نمایند. این کار از طریق نرم­افزاری قدرتمند اجرایی خواهدشد.

پس از ثبت این درخواست­ها، با به کارگیری افراد و مجموعه­ های خبره، نیاز هر یک از مشتریان در کوتاه­ترین زمان ممکن براورده می­گردد و تمامی مسیر از ابتدا تا انتها، توسط سیستم خبره مذکور، پیگیری و ثبت می­گردد.